Nepřestávejte sledovat MČR web...

12.9.2006

Odteď najdete v sekci downloads videa z našeho mistrovství. Ve formátu wmv si můžete stáhnout finálová vystoupení prvních šesti jednotlivců (rutiny open) a také rutiny dvojic. Podívejte se i na nemálo fotek do galerie footbag.cz.

 

Mistrovství je za námi - sledujte výsledky

29.8.2006

Soutěž uzavírající další úspěšnou sezónu na české footbagové scéně je za námi. Celý víkend se nám vydařil a generální ředitel turnaje doufá, že se akce všem účastníkům líbila. Prozatím se můžete podívat na výsledky všech soutěžních disciplín (web).

 

MČR 2006 již tento víkend!

24.8.2006

Poslední srpnový víkend se blíží a s ním i naše letošní footbagové mistrovství. Aktivních hráčů by mělo dorazit přes 20, a proto se můžeme těšit na dobré obsazení jednotlivých disciplín. K vidění toho bude opravdu hodně - přijďte se podívat!

 

Oficiální video upoutávka!

20.8.2006

Odteď si můžete stáhnout upoutávku na naše mistrovství o velikosti cca 5 MB (divx nebo wmv). Tento 40sekundový spot poběží nadcházející týden na naší regionální TV (web).

 

Koukněte se na plakát MČR 2006

18.8.2006

MČR se blíží a my můžeme představit oficiální plakát akce (foto). Protože tisk plakátu doprovází určité problémy, rozhodli jsme se jej dát k dispozici na web. Takhle se k němu dostanete snadno, aniž byste ho někde museli hledat vylepený.

 

Další úspěch v hledání podpory

9.8.2006

Firma Cuckoo Skateboards (web) slíbila dodání věcných cen v podobě stylového oblečení. Tone&Light (web) nám ozvučí hrací plochu - oběma firmám děkujeme za zájem o spolupráci!

 

Online registrace!

4.8.2006

Byla spuštěna registrace účastníků (formulář). Pokud se do Litoměřic chystáte, vyplňte registraci co nejdříve. Pomůže nám to při přípravě celé soutěže.

 

První oficiální podpora!

19.6.2006

A máme tu první finanční výpomoc! Na základě svého dárcovského fondu se nás rozhodla podpořit firma Hennlich Industrietechnik (web). Tímto jí děkujeme za kladný přístup k našemu projektu!

 

Podpoří nás někdo?

10.5.2006

Můžete se podívat na oficiální oslovení případných sponzorů naší akce (dokument). Byli bychom rádi, kdyby se tato informace dostala do rukou všem, kteří by nám mohli nějakým způsobem pomoct.

 

Oficiální web v provozu!

26.4.2006

Jaro je tu a myšlenky na naši akci jsou stále aktuálnější. Proto je tu tento web, který by Vám měl zpřehlednit všechno ohledně samotné soutěže a také footbagu obecně. Můžete počítat s tím, že určité sekce webu budou dodatečně aktualizovány - především například stránka downloads. Pokud byste zde něco postrádali, stačí se ozvat (kontakt).

 

MČR 2006 v novinách

22.1.2006

Realizace projektu MČR se rozjela teprve v polovině ledna, ale tisk už o nás ví - můžete se podívat na malý sloupek z MF Dnes (foto) nebo článek z Deníku Litoměřicka (text).

 

Spuštění testovacích stránek

leden 2006

Přišel rok 2006 a původní bláznivý nápad se začal uskutečňovat. Litoměřice budou pravděpodobně hostit letošní MČR ve footbagu! Taková akce si vyžaduje svůj vlastní web - a ten se právě rozjíždí...

nahoru